teknisyenarif mütavazı net
MERHABA KARDEŞİM LÜTFEN ÜYE OLUNUZ! ZATEN ÜYE İSEN GİRİŞ YAPINIZ

ÖNEMLİ! YENİ ÜYE OLUYORSANIZ LÜTFEN MSN NİZE GELEN AKTİVAZYON LİNKİNE LUTFEN TIKLAYINIZ YOKSA GİRİŞTE HATA VERİYOR TESEKKURLER

mütavazı forum

İlköğretim Flash Eğitim Seti 2011-1-5. Sınıf Tam Set | 650 MB indir 1010
MERHABA KARDEŞİM LÜTFEN ÜYE OLUNUZ! ZATEN ÜYE İSEN GİRİŞ YAPINIZ

ÖNEMLİ! YENİ ÜYE OLUYORSANIZ LÜTFEN MSN NİZE GELEN AKTİVAZYON LİNKİNE LUTFEN TIKLAYINIZ YOKSA GİRİŞTE HATA VERİYOR TESEKKURLER

mütavazı forum

İlköğretim Flash Eğitim Seti 2011-1-5. Sınıf Tam Set | 650 MB indir 1010
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***teknisyenarif ***FORUM MÜTAVAZI ***** (her türden her telden mütavazı konular)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Lütfen emeğe saygı eğer okuduğunuz mesajı beğendiyseniz teşekkür ediniz veya cevap mesajı yazınız unutmayalımki bilgi paylaştıkça çoğalır iyi eğlenceler ***MÜTAVAZI FORUM AİLESİ***

Paylaş | 

İlköğretim Flash Eğitim Seti 2011-1-5. Sınıf Tam Set | 650 MB indir

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
teknisyenarif
Administrator
Administrator

12
teknisyenarif
34

https://mutavazi.yetkin-forum.com

İlköğretim Flash Eğitim Seti 2011-1-5. Sınıf Tam Set | 650 MB indir Vide
MesajKonu: İlköğretim Flash Eğitim Seti 2011-1-5. Sınıf Tam Set | 650 MB indir İlköğretim Flash Eğitim Seti 2011-1-5. Sınıf Tam Set | 650 MB indir Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 6:42 pm

Tamamı flash ile hazırlanmış videolu görsel eğitimlerden oluşan bu flash set, öğretmenlerin materyal, öğrencilerin ise öğrenme ihtiyaçlarının tamamını karşılamaya aday gözüküyor.

İlköğretim Flash Eğitim Seti 2011-1-5. Sınıf Tam Set | 650 MB indir 55050110

İlköğretim Flash Eğitim Seti 2011-1-5. Sınıf Tam Set | 650 MB indir 56053810

• CD tak-çalıştır özelliğine sahiptir.CDyi takınca otomatik olarak çalışır. O yüzden kurulup yapma derdi yoktur.
• Bu CDnin hedef kitlesi 4-12 yaş gurubudur. Yani Ana sınıfı ile 5.sınıf öğrencileridir.Flaş uygulamalar öğrencinin derse olan ilgisini yüksek tutmaktadır.Çünkü yaptığı işten hemen geri bildirim almaktadır. Birden fazla duyu organına hitap ettiği için öğrenmeyi kalıcı kılmaktadır.
• Burada amaç çocuğun eğlenerek öğrenmesini sağlamaktır.
• Evinde internet olan veya olmayanlar için vazgeçilmez bir kaynaktır.
• Sadece flash uygulamalardan oluşmaktadır. Onun dışında başka uygulama çeşidi bulunmamaktadır.
• İçinde ortalama 2400 flash vardır. Bu 2400 Flash yaklaşık 4000 flash içinden seçilmiştir. Görüleceği üzere hiç biri kendi çalışmam değildir. İnternet ortamında ve bilgisayarımda dağınık bulunan flash uygulamaları bir araya getirip programladım. Yani helvayı yapmak bana düştü.
• Ürünün hiçbir maddi ücreti yoktur. Kesinlikle satılamaz. Bu yüzden dağıtımı serbesttir. Yalnız ufak manevi ücreti vardır. Kullanıcı CDyi her açtığında bu manevi ücret peşin tahsil edilmektedir.
• Bu CDyi çalıştırmak için herhangi bir yazılıma ihtiyaç yoktur.swf opener gibi küçük bir flaş oynatıcı işini kolaylaştırır.
• Yukarıdaki özelliklere bakıldığında bu çalışmam Türkiye’de bir ilktir.Bu çalışmamın daha güzel olması için katkılarınıza her zaman ihtiyacım vardır. Çalışmayan flashları,beğendiğiniz flaşları v.s. yada olmasını istediklerinizi bana bildirirseniz daha güzelini yapabilirim.Daha güzelinde,daha niteliklisinde buluşmak dileğiyle…

Bu Eğitim setini hazırlayıp bizlere gönderen Kenan AKSÜT hocama teşekkürlerimizi sunuyoruz.

LİNKLERİ GÖRMEK İÇİN KONUYA CEVAP YAZ (MÜTAVAZI FORUM)

ecem
üye

12
34

MesajKonu: Geri: İlköğretim Flash Eğitim Seti 2011-1-5. Sınıf Tam Set | 650 MB indir İlköğretim Flash Eğitim Seti 2011-1-5. Sınıf Tam Set | 650 MB indir Icon_minitimeC.tesi Mayıs 07, 2011 9:50 am

bizde teşekkür ederiz

fetih istek
üye

12
34

MesajKonu: Geri: İlköğretim Flash Eğitim Seti 2011-1-5. Sınıf Tam Set | 650 MB indir İlköğretim Flash Eğitim Seti 2011-1-5. Sınıf Tam Set | 650 MB indir Icon_minitimeC.tesi Eyl. 28, 2013 7:22 pm

merhaba

İlköğretim Flash Eğitim Seti 2011-1-5. Sınıf Tam Set | 650 MB indir

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu