teknisyenarif mütavazı net
MERHABA KARDEŞİM LÜTFEN ÜYE OLUNUZ! ZATEN ÜYE İSEN GİRİŞ YAPINIZ

ÖNEMLİ! YENİ ÜYE OLUYORSANIZ LÜTFEN MSN NİZE GELEN AKTİVAZYON LİNKİNE LUTFEN TIKLAYINIZ YOKSA GİRİŞTE HATA VERİYOR TESEKKURLER

mütavazı forum

sızın ısteklerınız     mütavazı forum 1010
MERHABA KARDEŞİM LÜTFEN ÜYE OLUNUZ! ZATEN ÜYE İSEN GİRİŞ YAPINIZ

ÖNEMLİ! YENİ ÜYE OLUYORSANIZ LÜTFEN MSN NİZE GELEN AKTİVAZYON LİNKİNE LUTFEN TIKLAYINIZ YOKSA GİRİŞTE HATA VERİYOR TESEKKURLER

mütavazı forum

sızın ısteklerınız     mütavazı forum 1010
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***teknisyenarif ***FORUM MÜTAVAZI ***** (her türden her telden mütavazı konular)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Lütfen emeğe saygı eğer okuduğunuz mesajı beğendiyseniz teşekkür ediniz veya cevap mesajı yazınız unutmayalımki bilgi paylaştıkça çoğalır iyi eğlenceler ***MÜTAVAZI FORUM AİLESİ***
{MÜTAVAZI FORUM} Son Konular
KonuYazanGönderme Tarihi
Salı Ekim 20, 2015 3:34 pm
Salı Ekim 20, 2015 3:33 pm
Ptsi Tem. 13, 2015 4:46 pm
Perş. Nis. 23, 2015 2:04 pm
Çarş. Ekim 30, 2013 2:13 pm
C.tesi Eyl. 28, 2013 7:22 pm
C.tesi Eyl. 28, 2013 7:21 pm
Paz Eyl. 15, 2013 4:26 pm
Perş. Ağus. 08, 2013 5:41 pm
Ptsi Ağus. 05, 2013 10:50 am
Similar topics

Paylaş | 

sızın ısteklerınız mütavazı forum

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
teknisyenarif
Administrator
Administrator

12
teknisyenarif
34

https://mutavazi.yetkin-forum.com

sızın ısteklerınız     mütavazı forum Vide
MesajKonu: sızın ısteklerınız mütavazı forum sızın ısteklerınız     mütavazı forum Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 8:16 pm

sıtemız ıle ılgılı sıkayetlerınız,ısteklerınız,elestırılerınız,eksıklerımız herseyı burda tartısalım paylasalım saygılar
deren talay
Moderatör adayı
 Moderatör adayı

12
deren talay
34

MesajKonu: Geri: sızın ısteklerınız mütavazı forum sızın ısteklerınız     mütavazı forum Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 10:02 pm

slm efemm bi istekte bulunsam bu forumda kendi kalemimizle yazdığımız şiir ve bloğlarımızı yayınlasak yani şiir ve bloğ köşesi olsa süper olurdu desem nedersin
teknisyenarif
Administrator
Administrator

12
teknisyenarif
34

MesajKonu: Geri: sızın ısteklerınız mütavazı forum sızın ısteklerınız     mütavazı forum Icon_minitimeCuma Ekim 23, 2009 9:03 am

deren talay demiş ki:
slm efemm bi istekte bulunsam bu forumda kendi kalemimizle yazdığımız şiir ve bloğlarımızı yayınlasak yani şiir ve bloğ köşesi olsa süper olurdu desem nedersin

arkadasım sıırlerın ıcın siirler bolumune yazabılırsın lınkı https://mutavazi.yetkin-forum.com/iirler-f60/

veya kısısel sayfanız bolumumuz var lınkı https://mutavazi.yetkin-forum.com/ksel-szn-sayfaniz-f75/
orayı ıstedıgın gıbı kullanabılırsın kendınle alakalı kısısel sıırlerın resımlerın blog yazılarını yazabılırsın ıstersen sana orada deren ın yerı dıye bır baslık acam oraya yaz saygılar kolay gelsın NOT kısısel olmayan paylasımlarını uygun katagorıde de paylasabılırsın saygılar
nazarboncugu
Moderatör
 Moderatör

12
nazarboncugu
34

MesajKonu: Geri: sızın ısteklerınız mütavazı forum sızın ısteklerınız     mütavazı forum Icon_minitimeCuma Ekim 23, 2009 10:18 am

arif abim sağ olsun aydınlatmış zaten seni canım bol paylaşımlar
deren talay
Moderatör adayı
 Moderatör adayı

12
deren talay
34

MesajKonu: Geri: sızın ısteklerınız mütavazı forum sızın ısteklerınız     mütavazı forum Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 5:17 pm

slmm arif abi yine ben ya terlik fırlatmadan bi dinlesen diyorum:)) biliyorum çok isteğim oluyo mazur görya merak işte bi ricam var ya aslında bu öğrenilecek bişey video yükleme çok güzel açıklamışsın orayıda gördüm videonun lingini sayfanıza yükleyin kısmını alıyorsunda mesala ben kendi köşeme video yüklücektim orda yok bulamadım yazıyı düzelt kısmında video var çıkıyo oradan bişeyler yapayım dedim olmadı neyseya ben kaçar seni sinirlendirmeden saygılar efemm hoşçakall
teknisyenarif
Administrator
Administrator

12
teknisyenarif
34

MesajKonu: Geri: sızın ısteklerınız mütavazı forum sızın ısteklerınız     mütavazı forum Icon_minitimePtsi Kas. 02, 2009 7:01 am

vıdeo yuklemek ıcın sana kolay bır yontem soyleyeyım vıdeoların altında hangı sıtede olursa olsun embet kodu veya sıtene ekle kodu vardır dıkkatlı bakınca gorursun oradakı embet kodunu kopyala komple sonra o kodu mesaj yazdıgın kızma kople yapıstır bırsuru kotlar gorunecek sayfada onızleme gormek yap olduysa cıktıysa vıdeo gondere bas tabı gereklı baslık ve mesajınıda ekle hayırlı olsun kolay gelsın
maviyolculuk
üye

12
maviyolculuk
34

MesajKonu: Geri: sızın ısteklerınız mütavazı forum sızın ısteklerınız     mütavazı forum Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 1:09 pm

yav bastan assagı yenılemıssın admın ellerıne saglık hergun aynı elbıse gıyılmez ya fena olmamıs degısıklık herzaman ıyıdır
teknisyenarif
Administrator
Administrator

12
teknisyenarif
34

MesajKonu: Geri: sızın ısteklerınız mütavazı forum sızın ısteklerınız     mütavazı forum Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 1:17 pm

eskı temamız bır sıkıntıya kurban gıttı daha ıyısını buluncaya kadar bır muddet boyle ıdare etcez begendıgınıze sevındım

sızın ısteklerınız mütavazı forum

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu