teknisyenarif mütavazı net
MERHABA KARDEŞİM LÜTFEN ÜYE OLUNUZ! ZATEN ÜYE İSEN GİRİŞ YAPINIZ

ÖNEMLİ! YENİ ÜYE OLUYORSANIZ LÜTFEN MSN NİZE GELEN AKTİVAZYON LİNKİNE LUTFEN TIKLAYINIZ YOKSA GİRİŞTE HATA VERİYOR TESEKKURLER

mütavazı forum

Kuran-ı Kerim Hatim Programı v2.0 Türkçe 1010
MERHABA KARDEŞİM LÜTFEN ÜYE OLUNUZ! ZATEN ÜYE İSEN GİRİŞ YAPINIZ

ÖNEMLİ! YENİ ÜYE OLUYORSANIZ LÜTFEN MSN NİZE GELEN AKTİVAZYON LİNKİNE LUTFEN TIKLAYINIZ YOKSA GİRİŞTE HATA VERİYOR TESEKKURLER

mütavazı forum

Kuran-ı Kerim Hatim Programı v2.0 Türkçe 1010
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***teknisyenarif ***FORUM MÜTAVAZI ***** (her türden her telden mütavazı konular)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Lütfen emeğe saygı eğer okuduğunuz mesajı beğendiyseniz teşekkür ediniz veya cevap mesajı yazınız unutmayalımki bilgi paylaştıkça çoğalır iyi eğlenceler ***MÜTAVAZI FORUM AİLESİ***
{MÜTAVAZI FORUM} Son Konular
KonuYazanGönderme Tarihi
Salı Ekim 20, 2015 3:34 pm
Salı Ekim 20, 2015 3:33 pm
Ptsi Tem. 13, 2015 4:46 pm
Perş. Nis. 23, 2015 2:04 pm
Çarş. Ekim 30, 2013 2:13 pm
C.tesi Eyl. 28, 2013 7:22 pm
C.tesi Eyl. 28, 2013 7:21 pm
Paz Eyl. 15, 2013 4:26 pm
Perş. Ağus. 08, 2013 5:41 pm
Ptsi Ağus. 05, 2013 10:50 am

Paylaş | 

Kuran-ı Kerim Hatim Programı v2.0 Türkçe

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
teknisyenarif
Administrator
Administrator

12
teknisyenarif
34

https://mutavazi.yetkin-forum.com

Kuran-ı Kerim Hatim Programı v2.0 Türkçe Vide
MesajKonu: Kuran-ı Kerim Hatim Programı v2.0 Türkçe Kuran-ı Kerim Hatim Programı v2.0 Türkçe Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 7:03 pm

Titizlikle hazırlanmış bir Kuran hatim indirme programıdır, bu alandaki piyasadaki en kaliteli programdır. Yedi farklı hatim seti mevcuttur.

Özellikleri:
# 3 Hat bir arada... Programda Hatim yaparken 3 hattan dilediğiniz birini seçebilme.
# Sayfalar arasında gezinme, istediğiniz cüze, sureye tek tıklamayla gidebilme.
# Mealli Hatim... Hatim esnasında Kur'an-ı Kerim'i Türkçe mealinden takip edebilme.
# Gözünüzü yormayacak, size en uygun arkaplanı seçebilme.
# Sureleri, resmi, alfabetik, nuzül sırasına göre sıralayabilme.
# İstediğiniz 7 okuyucudan birini seçerek onun sesiyle hatim takip edebilme.
# Kaldığınız sayfayı ve en son okuma tarihini hatırlatma.
# Sağdaki sayfayı, soldaki sayfayı ayrı ayrı dinleyebilme, sürükleme çubuğuyla dinleme esnasında okunan sayfa içinde ileri-geri gezinebilme.
# Kronometre tutabilme.
# Otomatik hatim. Play tuşuna bastığınızda eğer durdurmazsanız, program otomatik hatim konumuna geçer ve sayfaları siz durdurana kadar arkası arkasına okur. Bu arada sayfalar otomatik olarak çevrilir.
# Saat, Not Defteri.
# Ses seviyesini ayarlayabilme.
# Program ayarlarını hafızada tutabilme.
# Ayarlanabilir otomatik kapanabilen ve şeffaf menüler.
# Secde ayetleri hatırlatması.

Programa birden fazla hatim yükleyebilir (en fazla yedi adet) ve programın içinden seçerek dinleyebilirsiniz. Hatim setleri de otomatik olarak kendini yükleme özelliğine sahiptir.

Hatim Setlerinin Yüklenmesi:
# Hatim setleri otomatik olarak kendini yükleme ve kaldırma özelliğine sahiptir. Bunun için sizin birşey yapmanız gerekli değildir, sadece yükleyicideki yönergeyi izleyin. Hatim seti yükleneceği klasörü otomatik olarak bulur ve yükler. Eğer klasör mevcut değilse programın göreceği klasörü oluşturur ve hatim setini yükler. Tüm hatim setleri için aynı özellik geçerlidir.
# Programlar için hazırlanan yedi adet Hatim Seti vardır. İsterseniz birini, isterseniz yedisini de indirip yükleyebilirsiniz.
# Not: (Kullanıcıların bilgisine) : Hatim setleri indirme güçlükleri göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Bu sebeple dosya boyutunu küçültebilmek için, ses kalitesinden ödün verilmiştir.
Hatim setleri sunuma dahil edilmiştir.

Setteki Hatimler:
# Davut Kaya Hatimi
# İlhan Tok Hatimi
# Sad El Gamdi Hatimi
# Abdussamed Hatimi
# Husari Hatimi
# Kabe İmamları Hatimi
# Medine İmamları Hatimi
# Dualar (Namaz Duaları) Yeni

Yeni Sürüm Özellikleri:
# 3 Hat bir arada... Programda Hatim yaparken 3 hattan dilediğiniz birini seçebilme.
# Sayfalar arasında gezinme, istediğiniz cüze, sureye tek tıklamayla gidebilme.
# Mealli Hatim... Hatim esnasında Kur'an-ı Kerim'i Türkçe mealinden takip edebilme.
# Gözünüzü yormayacak, size en uygun arkaplanı seçebilme.
# Sureleri, resmi, alfabetik, nuzül sırasına göre sıralayabilme.
# İstediğiniz 7 okuyucudan birini seçerek onun sesiyle hatim takip edebilme.
# Kaldığınız sayfayı ve en son okuma tarihini hatırlatma.
# Sağdaki sayfayı, soldaki sayfayı ayrı ayrı dinleyebilme, sürükleme çubuğuyla dinleme esnasında okunan sayfa içinde ileri-geri gezinebilme.
# Kronometre tutabilme.
# Otomatik hatim. Play tuşuna bastığınızda eğer durdurmazsanız, program otomatik hatim konumuna geçer ve sayfaları siz durdurana kadar arkası arkasına okur. Bu arada sayfalar otomatik olarak çevrilir.
# Saat, Not Defteri.
# Ses seviyesini ayarlayabilme.
# Program ayarlarını hafızada tutabilme.
# Ayarlanabilir otomatik kapanabilen ve şeffaf menüler.
# Secde ayetleri hatırlatması...

Okuyun:
# Program otomatik olarak kendini yükleme ve kaldırma özelliğine sahiptir.
# Not: Programın çalışabilmesi için bilgisayarınızda Adobe Flash Player 9.0 veya üstü gerekir.

İndirme Linki:

http://turbobit.net/wtou9oynzcn9/Kuran-i.Kerim.Hatim.Programi.v2.0.rar.html

Kuran-ı Kerim Hatim Programı v2.0 Türkçe

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu