teknisyenarif mütavazı net
MERHABA KARDEŞİM LÜTFEN ÜYE OLUNUZ! ZATEN ÜYE İSEN GİRİŞ YAPINIZ

ÖNEMLİ! YENİ ÜYE OLUYORSANIZ LÜTFEN MSN NİZE GELEN AKTİVAZYON LİNKİNE LUTFEN TIKLAYINIZ YOKSA GİRİŞTE HATA VERİYOR TESEKKURLER

mütavazı forum

Çocuklar için roket yapalım… 1010
MERHABA KARDEŞİM LÜTFEN ÜYE OLUNUZ! ZATEN ÜYE İSEN GİRİŞ YAPINIZ

ÖNEMLİ! YENİ ÜYE OLUYORSANIZ LÜTFEN MSN NİZE GELEN AKTİVAZYON LİNKİNE LUTFEN TIKLAYINIZ YOKSA GİRİŞTE HATA VERİYOR TESEKKURLER

mütavazı forum

Çocuklar için roket yapalım… 1010
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***teknisyenarif ***FORUM MÜTAVAZI ***** (her türden her telden mütavazı konular)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Lütfen emeğe saygı eğer okuduğunuz mesajı beğendiyseniz teşekkür ediniz veya cevap mesajı yazınız unutmayalımki bilgi paylaştıkça çoğalır iyi eğlenceler ***MÜTAVAZI FORUM AİLESİ***
{MÜTAVAZI FORUM} Son Konular
KonuYazanGönderme Tarihi
Salı Ekim 20, 2015 3:34 pm
Salı Ekim 20, 2015 3:33 pm
Ptsi Tem. 13, 2015 4:46 pm
Perş. Nis. 23, 2015 2:04 pm
Çarş. Ekim 30, 2013 2:13 pm
C.tesi Eyl. 28, 2013 7:22 pm
C.tesi Eyl. 28, 2013 7:21 pm
Paz Eyl. 15, 2013 4:26 pm
Perş. Ağus. 08, 2013 5:41 pm
Ptsi Ağus. 05, 2013 10:50 am

Paylaş | 

Çocuklar için roket yapalım…

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
teknisyenarif
Administrator
Administrator

12
teknisyenarif
34

https://mutavazi.yetkin-forum.com

Çocuklar için roket yapalım… Vide
MesajKonu: Çocuklar için roket yapalım… Çocuklar için roket yapalım… Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 3:12 pm

Çok basit, ama bir o kadar etkileyici bir roket yapalım mı?
Dediğimiz gibi yapılışı oldukça basit, o kadar basit ki siz sadece
yönlendirici olun, çocuğunuz kendisi yapsın. Peki nasıl yapıyoruz bunu…
Öncelikle elimize boş bir pet şişe alıyoruz. Sonra kalın kartondan
3 adetayak tasarlıyoruz. Her marka şişenin tasarımı farklı olduğu için
bir şablon veremiyoruz. Aşağıdaki resim size biraz yardımcı olacaktır.
Çocuklar için roket yapalım… Rockets1
Ardından sprey boya ile aşağıdaki gibi bir güzel boyuyoruz.
Çocuklar için roket yapalım… Rockets2

Sonra yine kartondan bir huni yapıp üst kısmına yapıştırıyoruz. Bu işlemden sonra beyaza boyamak oldukça iyi sonuç veriyor.
Çocuklar için roket yapalım… Rockets3
Sonrasında ise renkli şeritler, yıldızlar ile güzel bir süsleme yapılınca sanat eserimiz ortaya çıkıyor.
Çocuklar için roket yapalım… Rockets4
Çocuklar için roket yapalım… Rockets6
İyi eğlenceler…
nazarboncugu
Moderatör
 Moderatör

12
nazarboncugu
34

MesajKonu: Geri: Çocuklar için roket yapalım… Çocuklar için roket yapalım… Icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 11:27 am

teşekkür ederim Arif abi hoş bir oyuncak olur inşallah çoçuklar onun ne işe yanradığını öğrenmez ler
emre2172
üye

12
emre2172
34

MesajKonu: Geri: Çocuklar için roket yapalım… Çocuklar için roket yapalım… Icon_minitimePerş. Ekim 15, 2009 7:40 am

bence savasa ozendıren barısı baltalayan bır ugrası cocuk degıl buyukler ıcın yazsaydınız mesala +18 fılan Smile
deren talay
Moderatör adayı
 Moderatör adayı

12
deren talay
34

MesajKonu: Geri: Çocuklar için roket yapalım… Çocuklar için roket yapalım… Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 5:15 pm

süperrrr şahane olmuşya arif abi benim işime çok yarıcak bu yıl ödev olarak ana sınıfları o konuyu seçtim geçen yıl beya zorlandım otellerle ilgili konu araştırmasında sendende yardım almıştım hatırlarsan:)) başım sıkıştığımda arif abi yetiş diyorum sende bıktın benim ödevlerimden:)) ana sınıflarına girdiğimde bizdende yaratıcılığımızı kullanarak atıklardan oyuncak yapmamızı istediler çocuklar gerçekten bu yapılanlarla daha zevkli oynuyorlar hem yapıyorlar gelişimleri için iyi oluyor. pahalı oyuncaklardan sıkıldılar. ya ben bunu yaptırayım kartonla kestiğin ayakları yapıştırdınmı yoksa keserekmi yerleştirdin süsleme kısmındaki şeritler boyama yapılarakmı yoksa yapıştırmamı beni aydınlatırsan sevinirim ödevimi buldum şahane bence çocuklarda zevkle yapar şimdilik ben kaçar arif abi yine geldi başımın belası demeden küçük çocuklar gibi ne çok soruyorum ya napayım öğrenmem lazım meraklıyım işte:)) saygılar efemm
teknisyenarif
Administrator
Administrator

12
teknisyenarif
34

MesajKonu: Geri: Çocuklar için roket yapalım… Çocuklar için roket yapalım… Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 5:29 pm

ayakları yapıstırma degıl soyledıgın gıbı kesıpte yerlestırıyorsun ıstersen yapıstırabılırsın ama kesme ıcıne gırdıgı ıcın daha saglam oluyor dengede dururken devrılmıyor kolay gelsın deren ayıp ettın ıstedıgın seyı sorabılısın sana okulunda basarılar dılıyorum
teknisyenarif
Administrator
Administrator

12
teknisyenarif
34

MesajKonu: Geri: Çocuklar için roket yapalım… Çocuklar için roket yapalım… Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 5:32 pm

serıtler boya degıl renklı ızole bantlardan harıka oluyor bıldıgımız elektrıkcı bandı renklıSmile

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu