teknisyenarif mütavazı net
MERHABA KARDEŞİM LÜTFEN ÜYE OLUNUZ! ZATEN ÜYE İSEN GİRİŞ YAPINIZ

ÖNEMLİ! YENİ ÜYE OLUYORSANIZ LÜTFEN MSN NİZE GELEN AKTİVAZYON LİNKİNE LUTFEN TIKLAYINIZ YOKSA GİRİŞTE HATA VERİYOR TESEKKURLER

mütavazı forum

hayırlı olsun  üstadım 1010
MERHABA KARDEŞİM LÜTFEN ÜYE OLUNUZ! ZATEN ÜYE İSEN GİRİŞ YAPINIZ

ÖNEMLİ! YENİ ÜYE OLUYORSANIZ LÜTFEN MSN NİZE GELEN AKTİVAZYON LİNKİNE LUTFEN TIKLAYINIZ YOKSA GİRİŞTE HATA VERİYOR TESEKKURLER

mütavazı forum

hayırlı olsun  üstadım 1010
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***teknisyenarif ***FORUM MÜTAVAZI ***** (her türden her telden mütavazı konular)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Lütfen emeğe saygı eğer okuduğunuz mesajı beğendiyseniz teşekkür ediniz veya cevap mesajı yazınız unutmayalımki bilgi paylaştıkça çoğalır iyi eğlenceler ***MÜTAVAZI FORUM AİLESİ***
{MÜTAVAZI FORUM} Son Konular
KonuYazanGönderme Tarihi
Salı Ekim 20, 2015 3:34 pm
Salı Ekim 20, 2015 3:33 pm
Ptsi Tem. 13, 2015 4:46 pm
Perş. Nis. 23, 2015 2:04 pm
Çarş. Ekim 30, 2013 2:13 pm
C.tesi Eyl. 28, 2013 7:22 pm
C.tesi Eyl. 28, 2013 7:21 pm
Paz Eyl. 15, 2013 4:26 pm
Perş. Ağus. 08, 2013 5:41 pm
Ptsi Ağus. 05, 2013 10:50 am

Paylaş | 

hayırlı olsun üstadım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
teknisyenarif
Administrator
Administrator

12
teknisyenarif
34

https://mutavazi.yetkin-forum.com

hayırlı olsun  üstadım Vide
MesajKonu: hayırlı olsun üstadım hayırlı olsun  üstadım Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 8:31 pm

dıger dost forumlarda basarılı gorevlerde bulunan agbeyımıs ustamız forumumuzda moderator olarak paylasımlarına baslamıstır tum mütavazı aılesıne hayırlı olsun

En son teknisyenarif tarafından Ptsi Ekim 19, 2009 12:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
nazarboncugu
Moderatör
 Moderatör

12
nazarboncugu
34

MesajKonu: Geri: hayırlı olsun üstadım hayırlı olsun  üstadım Icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 11:07 am

tekrar hoşgeldin der Arif abi sana da bizi böyle birisini takdim ettigin icin katkalarından dolayı kutluyorum
hayırlı uğurlu olsun...
emre2172
üye

12
emre2172
34

MesajKonu: Geri: hayırlı olsun üstadım hayırlı olsun  üstadım Icon_minitimePerş. Ekim 15, 2009 7:43 am

hayırlı olsun sayenızde bızde bırseyler ogrenıyozz
nazarboncugu
Moderatör
 Moderatör

12
nazarboncugu
34

MesajKonu: Geri: hayırlı olsun üstadım hayırlı olsun  üstadım Icon_minitimeSalı Ekim 20, 2009 11:21 am

öğrenmek isteyin yeterki herşey var burada yok deyipte görmek istediklerinizi de iletirlesiniz hep beraber bu siteyi büyütürüz
emre2172
üye

12
emre2172
34

MesajKonu: Geri: hayırlı olsun üstadım hayırlı olsun  üstadım Icon_minitimeSalı Ekim 20, 2009 1:53 pm

valla her konudan bol bol var eger tavsıyemız olursa yazarız cok basarılı bır sıte kurmussunuz salun
deren talay
Moderatör adayı
 Moderatör adayı

12
deren talay
34

MesajKonu: Geri: hayırlı olsun üstadım hayırlı olsun  üstadım Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 9:11 am

slm efemm hayırlı olsun siten üye olayım dedim beceremedim sanırım fazlamı karıştırdım anlamadım uyarılma sistemini açtığınız için bu mesajı aldınız diye mesaj gelmiş ben bişeyde yapmadım vaktim olmadığı için fazlada bakamadan bu mesajı niye aldım anlamadım neyse şimdilik ben kaçar 14.00 de dersim var yetişeyim hoşçakal
nazarboncugu
Moderatör
 Moderatör

12
nazarboncugu
34

MesajKonu: Geri: hayırlı olsun üstadım hayırlı olsun  üstadım Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 10:53 am

emre teşekkür ederiz paylaşımlarınız bizi daha da ileri götürecek ve daha kapsamlı büyük bir titleye ulaşmamız icin
teknisyenarif
Administrator
Administrator

12
teknisyenarif
34

https://mutavazi.yetkin-forum.com

MesajKonu: Geri: hayırlı olsun üstadım hayırlı olsun  üstadım Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 1:37 pm

deren talay demiş ki:
slm efemm hayırlı olsun siten üye olayım dedim beceremedim sanırım fazlamı karıştırdım anlamadım uyarılma sistemini açtığınız için bu mesajı aldınız diye mesaj gelmiş ben bişeyde yapmadım vaktim olmadığı için fazlada bakamadan bu mesajı niye aldım anlamadım neyse şimdilik ben kaçar 14.00 de dersim var yetişeyim hoşçakal

deren tekrar hosgeldın sıteye uye olunca msn ne bır aktıf etme lınkı gelır onu tıklamayınca sıteye gıremezsın onun ıcın gırememıssın neyse ben buradan hallettım artık bır sorun yok gonul rahatlıgınla sıtemızde gezebılır her konudan yararlanabılır paylasımlar yapabılırsın tesekkur ederım kolay gelsın
nazarboncugu
Moderatör
 Moderatör

12
nazarboncugu
34

MesajKonu: Geri: hayırlı olsun üstadım hayırlı olsun  üstadım Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 1:43 pm

deren talay mütavazı dosluguna arkadaşlığına hoşgeldin

hayırlı olsun üstadım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu