teknisyenarif mütavazı net
MERHABA KARDEŞİM LÜTFEN ÜYE OLUNUZ! ZATEN ÜYE İSEN GİRİŞ YAPINIZ

ÖNEMLİ! YENİ ÜYE OLUYORSANIZ LÜTFEN MSN NİZE GELEN AKTİVAZYON LİNKİNE LUTFEN TIKLAYINIZ YOKSA GİRİŞTE HATA VERİYOR TESEKKURLER

mütavazı forum

DİKKAT TURKCELİN HAKSIZ 3G FATURALANDIRMASI LÜTFEN SİZLER DE ŞİKAYET EDİNİZ!!! 1010
MERHABA KARDEŞİM LÜTFEN ÜYE OLUNUZ! ZATEN ÜYE İSEN GİRİŞ YAPINIZ

ÖNEMLİ! YENİ ÜYE OLUYORSANIZ LÜTFEN MSN NİZE GELEN AKTİVAZYON LİNKİNE LUTFEN TIKLAYINIZ YOKSA GİRİŞTE HATA VERİYOR TESEKKURLER

mütavazı forum

DİKKAT TURKCELİN HAKSIZ 3G FATURALANDIRMASI LÜTFEN SİZLER DE ŞİKAYET EDİNİZ!!! 1010
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***teknisyenarif ***FORUM MÜTAVAZI ***** (her türden her telden mütavazı konular)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Lütfen emeğe saygı eğer okuduğunuz mesajı beğendiyseniz teşekkür ediniz veya cevap mesajı yazınız unutmayalımki bilgi paylaştıkça çoğalır iyi eğlenceler ***MÜTAVAZI FORUM AİLESİ***
{MÜTAVAZI FORUM} Son Konular
KonuYazanGönderme Tarihi
Salı Ekim 20, 2015 3:34 pm
Salı Ekim 20, 2015 3:33 pm
Ptsi Tem. 13, 2015 4:46 pm
Perş. Nis. 23, 2015 2:04 pm
Çarş. Ekim 30, 2013 2:13 pm
C.tesi Eyl. 28, 2013 7:22 pm
C.tesi Eyl. 28, 2013 7:21 pm
Paz Eyl. 15, 2013 4:26 pm
Perş. Ağus. 08, 2013 5:41 pm
Ptsi Ağus. 05, 2013 10:50 am

Paylaş | 

DİKKAT TURKCELİN HAKSIZ 3G FATURALANDIRMASI LÜTFEN SİZLER DE ŞİKAYET EDİNİZ!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
teknisyenarif
Administrator
Administrator

12
teknisyenarif
34

https://mutavazi.yetkin-forum.com

DİKKAT TURKCELİN HAKSIZ 3G FATURALANDIRMASI LÜTFEN SİZLER DE ŞİKAYET EDİNİZ!!! Vide
MesajKonu: DİKKAT TURKCELİN HAKSIZ 3G FATURALANDIRMASI LÜTFEN SİZLER DE ŞİKAYET EDİNİZ!!! DİKKAT TURKCELİN HAKSIZ 3G FATURALANDIRMASI LÜTFEN SİZLER DE ŞİKAYET EDİNİZ!!! Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 1:23 pm

ARKADAŞLAR TURKCEL VE DİGER GSM ŞİRKETLERİ 3G FATURALANDIRMASINI HAKSIZ OLARAK YAPMAKTA VE HAKSIZ HUKUKSUZ TİRİLYONLARCA GELİR ELDE ETMEKTELER,

https://www.btk.gov.tr/Tuketici/tuketici_sikayet/bireyseltuketicisikayet.asp

ADRESİNDEN BTK YA LŞÜTFEN ŞİKAYETİNMİZİ YAPALIM VE 1200 DK KAMU TARİFESİNDE OLDUGU GİBİ HAKKIMIZI ALALIM,
BTK DAN GELEN CEVABA GÖRE TÜKETİCİ MAHKEMESİNE BAŞVURACAĞIM,

GSM FİRMALARI MALESEF HALKI SÖMÜRÜLECEK SÜRÜ ZANNETMEKTELER, VE KEYFİ UYGULAMALARLA TRİLYONLARI CEBE ATMAKTALAR

4GB KOTA ALIYORSUNUZ SÖZLEŞME YAPIYORSUNUZ AMA DOLDURUP DOLDURMADIGINIZI BİLEMİYORSUNUZ,
MEVZUAT GEREĞİ KOTA DOLUNCA SİZE BİLDİRMELERİ GEREKİYOR AMA BİLDİRİMİ KOTA DOLDUKTAN SİZ KOTAYI AŞTIKTAN GÜNLER SONRA YAPIYORLAR YANİ HİÇBİR ANLAMI OLMUYOR, "YAPACAK BİRŞEYİMİZ YOK" DİYORLAR TABİ İŞLERİNE GELİYOR FAZLA TRİLYONLAR,
AYNI ŞEYİ 1200 DK KAMU TARİFESİNDE DE DEMİŞLERDİ, "YAPACAK BİRŞEY YOK" AMA SONUÇTA BİZ HAKLI ÇIKTIK , AMA BU SEFER ALDIKLARI FAZLA HAKSIZ HUKUKSUZ VİCDANSIZ PARA ÇOOOK DAHA FAZLADIR, BTK BİRŞEY YAPMASA BİLE DAVA AÇILIRSA KAZANILACAĞI GÜN GİBİ AŞİKAR, UYGULAMA SON DERECE HAKSIZ VE VİCDANSIZ

AŞAĞIDA BTK YA YAPTIĞI BAŞVURU VARDIR SİZLER DE KENDİNİZ GÖRE DURUMUNUZU ANLATIP BAŞVURUN LÜTFEN, HUKUK İLE TEKRAR KAZANALIM

BORA ARSLANTÜRK

Bana gelen ocak ayı 3g internet faturamda limit aşımı görülmektedir ve benden 10 lira civarında fazla para istenmektedir, aslında benzer aşımlar daha önceki aylarda da olmuştur. Ayrıca bana limitimin doldugu ile ilgili herhangi bir mesaj da gelmemiştir, zira ilgili düzenleme gereği bu mesajın bana gelmesi gerekmektedir. Ancak mesaj ocak ayı kullanımı bitip şubat ayı kullanımı başladıgında 5 ocakta gelmiştir, ayın 5 in den 5 ine sıfırlanmaktadır, dolayısı ile mesaj geç gelmiştir ve hiçbir anlamı da yoktur, zira mesaj geldiğinde benim diğer ayki kullanımım başlamış durumdadır. Böyle haksız bir uygulama olamaz, yani kotamı sorgulayamadan son 48 saati bilemeden hızlı internet kullanıyoruz ve limit aşımında da 4-5 kat fazla ücret ödüyoruz. Şu an internet çok hızlı ve her sitede flashlar videolar görsel efektler var, 3g gibi hızlı bir internette ben son iki günümü bilmeden nasıl hareket edebilirim??? Düşünün 1 milyon kullanıcı 10 lira fazla ödese (ki adım gibi eminim sayı daha fazladır) Turkcellin haksız kazancı ortaya çıkacaktır. Yani mevcut durumda benim güvenli bir şekilde 4 gb kotamı kullanmam mümkün değil, son 2 günü bilemiyorum, ve “kotanız dolmak üzeredir” mesajı daha kota dolmasına 1 gb kala geliyor, tabi o mesaj da 48 saat hariç, böyle haksız tüketiciyi magdur eden bir uygulama olması akla mantıga aykırıdır. Ve bu yetersiz bilgilendirme sonucu alınan tüm fazla paralar da haksız ve hukuk dışıdır. Bir an önce konuya el atmanızı ve magdur olan milyonlardan alınan trilyonların geri ödenmesi ile ilgili gerekenleri, aynı 1200 dk turkcell kamu tarifesinde yaptığınız gibi yapmanızı istiyorum. O zaman da Turkcell firması bize uygulamanın hukuka uygun oldugunu söyleyip tek taraflı sözleşmeyi değiştirmişti ama haklı ve yerinde uygulamanız ile Turkcell 1200 dk eski tarifeye dönmek zorunda kaldı ve aldığı haksız paralar geri ödendi. Mevcut uygulama ile kaç milyon kişinin kotayı aşıp fahiş fiyat ödediği bellidir. Lütfn halkın sömürülmesine izin vermeyiniz ve görevinizi yapınız. Vereceğiniz cevap ışığında tüketici mahkemesine de başvuracağım saygılarımla.

DİKKAT TURKCELİN HAKSIZ 3G FATURALANDIRMASI LÜTFEN SİZLER DE ŞİKAYET EDİNİZ!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu